Centrum Badań Zbrodni Międzynarodowych i Centrum Analiz Kryminologicznych zapraszają w kwietniu do Chęcin na warsztaty wyjazdowe pt. „Mowa nienawiści i teorie spiskowe – jak się bronić i ochronić?” realizowane w ramach Funduszu Doskonałości Dydaktycznej UW.

Zapraszamy studentki i studentów wszystkich kierunków studiów realizowanych w IPSiR-ze, zainteresowanych problematyką czynów motywowanych nienawiścią, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w niekonwencjonalny sposób:)

Oferujemy udział w ciekawych warsztatach psychologicznych i kryminologicznych, zajęcia Hate Crimes Moot Court oraz wizytę w Muzeum Narodowym w Kielcach – Muzeum Dialogu Kultur wraz z oprowadzeniem kuratorskim po wystawie „Od różnorodności do dialogu”.

Co jeszcze? Świetną atmosferę, pełne wyżywienie i piękne otoczenie Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.

Zainteresowana? Zainteresowany? Aplikuj do 25 marca, wysyłając list motywacyjny na adres: cbzm@uw.edu.pl   Szczegóły dotyczące postępowania rekrutacyjnego znajdziesz w załączniku.

Zapraszamy!