W ostatnich dniach stycznia studenci naszego Instytutu przeprowadzili warsztaty z komunikacji interpersonalnej (aktywnego słuchania) z młodzieżą I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku.
Jest to pierwszy z cyklu warsztatów w ramach czteroletniego projektu „Program podnoszenia kompetencji miękkich młodzieży z zastosowaniem peer to peer learning”, gdzie studenci najpierw ćwiczą swoje umiejętności trenerskie (w ramach prowadzonych przed dr Katarzynę Rychlicką-Maraszek zajęć Warsztaty umiejętności trenerskich), następnie przygotowują autorski program warsztatów i przeprowadzają je ucząc się przez doświadczenie.
Warsztaty są analizowane i poddawane ewaluacji. Pierwsza ewaluacja już za nami. Wynik imponujący: 5,9 pkt (na 6 możliwych).

GRATULUJEMY😊