Z radością informujemy, że osoby zainteresowana podjęciem studiów podyplomowych „Asystentura międzykulturowa w szkole” mogą ubiegać się o dofinansowanie czesnego, a także kosztów dojazdów, noclegów i opieki nad osobami zależnymi w trakcie zajęć.

REJESTRACJA NA STUDIA

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby:

• które po ukończeniu studiów podyplomowych „Asystentura międzykulturowa w szkole” planują pracować jako asystentka międzykulturowa lub asystent międzykulturowy,
  • dla których dofinansowanie jest niezbędne, aby mogły podjąć studia (brak dofinansowania spowoduje, że to nie będą mogły podjąć studiów).

Wysokość dofinansowania:

Wysokość dofinansowania studiów podyplomowych „Asystentura międzykulturowa w szkole” na Uniwersytecie Warszawskim wynosi 100% kosztu studiów (4 250.00 zł). Dodatkowo możliwe jest ubieganie się o dofinansowanie dojazdów, noclegów i opieki nad osobami zależnymi w trakcie uczestnictwa w zjazdach.

Aby złożyć wniosek o dofinansowanie należy:

Uwaga! Wniosek o dofinansowanie można wypełnić i wysłać przed ogłoszeniem wyników rekrutacji na studia.

Kto przyznaje dofinansowanie?

Dofinansowanie jest przyznawane przez Fundację na rzecz Różnorodności Społecznej (FRS) w ramach dofinansowania przez Fundację Norwegian Refugee Council Polska (NRC).

W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: rekrutacja@ffrs.org.pl

Przydatne linki:

Strona asywszkole.pl

Koalicja na rzecz wzmacniania roli asystentek i asystentów międzykulturowych oraz romskich

Informacje dla asystentek i asystentów międzykulturowych oraz romskich

Zapraszamy do aplikowania!