Pani Zuzanna Mazur, studentka I roku kryminologii IPSiR, reprezentantka Polski w trójboju siłowym, na ostatnich mistrzostwach świata seniorów zdobyła srebrny medal, jest zatem Vice-mistrzynią świata! Srebrny medal p. Zuzanny Mazur jest jedynym medalem zdobytym dla reprezentacji Polski na tych mistrzostwach. Na mistrzostwach świata pobiła przy okazji 2 rekordy świata juniorów (ponieważ jest jeszcze juniorką!): w przysiadzie 217.5kg i w martwym ciągu 252.5 kg. Jest również mistrzynią świata juniorek. Dzięki swoim osiągnięciom została zaproszona na najbardziej prestiżowe zawody na świecie w trójboju siłowym – do Sheffield. Serdecznie gratulujemy!



