O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

dr hab. Bohdan Skrzypczak

przewodniczący rady naukowej

dr Wojciech Wypler

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr hab. Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

                                                                               

 

Pracownicy

 

 

  

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

poniedziałek 17.00 - 18.00
2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

czwartek 13.30 - 14.30
3

dr Barbara Błońska

18a

55-307-03

bablonska@gmail.com 

poniedziałek 13.30 - 15.00
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

czwartek 11.30 - 12.30
5

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

wtorek 15.15 - 16.15
6 dr Łukasz Drozda 60 55-307-50

lukaszdrozda@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
7 dr Agnieszka Dudzińska 50 55-307-41 agdudz@gmail.com poniedziałek 14.00 - 15.00 (dyżur 11.03 - odwołany)
8

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

wtorek 9.00 - 10.00
9

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

wtorek 17.00 - 18.00
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

wtorek 12.30 - 13.30
11

dr Ewa Kiliszek

21

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 15.00
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

co 2 poniedziałek (od 25 lutego) 10.15 - 11.15 oraz niedziele zjazdowe 10.15 - 11.15
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a.kosylo@uw.edu.pl

poniedziałek 10.00 - 11.00
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

poniedziałek 15.15 - 16.00
15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

poniedziałek 11.00 - 12.00
16

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

czwartek 12.00 - 13.00
17

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
18 dr hab. Adriana Mica 38 55-307-30 adriana.mica@gmail.com środa 12.00 - 13.00
19

dr hab. Wojciech Misztal

54

55-307-54

w.misztal@uw.edu.pl

wtorek 12.00 - 13.30
20

dr Maria Niełaczna

18a

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

poniedziałek 10.30 - 11.30
21

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
22

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

a.ostaszewska@uw.edu.pl

czwartek 12.30 - 13.30
23 dr Paweł Ostaszewski 19a 55-307-12 pawel.ostaszewski@uw.edu.pl czwartek 13.30-14.30
24

dr hab. Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

wtorek 14.30 - 15.30
25

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@uw.edu.pl

poniedziałek 16.00 - 17.00
26

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

poniedziałek 12.00 - 13.00
27

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

 
28

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

poniedziałek 12.00 - 13.30
29

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

czwartek 12.00 - 13.00
30

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

 
31

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl

środa 12.00 - 13.00

32

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

czwartek 9.15 - 10.15
33 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl 

środa 13.30 - 14.30

34

dr hab. Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

b.skrzypczak@uw.edu.pl

 
35

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

wtorek 14.00 - 15.00
36

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

poniedziałek 17.00 - 18.00
37

dr Katarzyna Szumlewicz

51

55-307-43

kszumlewicz@gmail.com

poniedziałek 15.30 - 16.30
38

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

urlop 
39

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

poniedziałek 12.30 - 13.30

40

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

czwartek 12.45 - 13.45

41

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

18a

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

poniedziałek 12.00 - 13.00
42

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

wtorek 12.00 - 13.00
43

dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

wtorek 15.30 - 16.30
44 dr Ayur Zhanaev 56 55-307-46 a.zhanaev@uw.edu.pl czwartek 11.00 - 12.00

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1 dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska ebudakowska@uw.edu.pl

2

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl
3 dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska b.gruszczynska@uw.edu.pl
4 dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com
5 dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
6 prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski jerzykwasniewski@uw.edu.pl
7 dr hab. Piotr Kulas piotrkulas@gmail.com
8 prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska m.libiszowska@uw.edu.pl
9 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik zlasocik@uw.edu.pl
10 dr Ewa Michałowska e.michalowska@uw.edu.pl
11 prof. dr hab. Władysław Misiak wmisiak@o2.pl
12 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska kostrowska@wp.pl
13 dr hab. Michał Porowski  
14 dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner a.rejzner@uw.edu.pl
15 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
16 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
17 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl
18 dr Łukasz Wieczorek lukasz.wieczorek@uw.edu.pl
19 Lilia Ziemczonok (koordynator USOS)
l.ziemczonok@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

Janusz Gorzałka

13

55-307-02

 

2

mgr Marta Konopińska

31

55-307-31

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

biblioteka

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4 mgr Monika Moczulska biblioteka 55-307-16 m.moczulska@uw.edu.pl

5

Hanna Pietrzak

portiernia

55-307-00

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30        

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

Katarzyna Jaskółowska

szatnia

55-307-05

 

9

dr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

10

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

11

Barbara Ziółkowska

portiernia

55-307-00

 

12

Emilia Żukowska-Stępniak

29

55-307-20

e.zukowska@uw.edu.pl