O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

przewodniczący rady naukowej

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

kierownik pracowni komputerowej

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

 

 

Pracownicy

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze letnim roku akademickiego 2017/18

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

czwartek 11.00 - 12.00
3

dr Barbara Błońska

18a

55-307-03

bablonska@gmail.com 

poniedziałek 13.30 - 14.30
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

czwartek 11.45 - 12.45
5

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

59

55-307-49

ebudakowska@uw.edu.pl

wtorek 12.00 - 13.30, OSTATNI DYŻUR 26.06.
6

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

wtorek 12.45 - 13.45
7

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

wtorek 9.00 - 10.00
8

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
9

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

19a

55-307-12

b.gruszczynska@uw.edu.pl

wtorek 15.00 - 16.00 
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

wtorek 12.00 - 13.30
11

dr Ewa Kiliszek

20

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

poniedziałek 12.00 - 13.30
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

co drugi poniedziałek 15.15 - 16.15
niedziela zjazdowa 11.30 - 12.30
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a.kosylo@uw.edu.pl

poniedziałek 10.00 - 11.30
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

poniedziałek 13.00 - 14.00
15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

poniedziałek 11.00 - 12.00
16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com poniedziałek 11.45 - 12.45

17

prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski

39

55-307-07

jerzykwasniewski@uw.edu.pl 

środa 12.00 - 13.00
18

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

czwartek 12.00 - 14.00
19

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

54

55-307-45

m.libiszowska@uw.edu.pl

wtorek 12.30 - 13.30
20

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

wtorek 12.00 - 13.00
21 dr hab. Adriana Mica 38 55-307-30 adriana.mica@gmail.com wtorek 12.00 - 13.00
22

dr Sebastian Michalik

60

55-307-50

s.michalik@uw.edu.pl

wtorek 13.30 - 15.00 

Dyżur z 19 czerwca przeniesiony na piątek 15 czerwca w godz. 13.30 - 14.30

23

dr Ewa Michałowska

21

55-307-15

e.michalowska@uw.edu.pl

poniedziałek 16.00 - 17.00
24

dr Maria Niełaczna

18a

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

poniedziałek 12.00 - 13.00 
25

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

poniedziałek 11.00 - 12.00
26

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

an_ost@tlen.pl

czwartek 11.00 - 12.00
27 dr Paweł Ostaszewski 19   ostaszewski@iws.org.pl czwartek 13.30 - 15.00
28

dr Łukasz Ostrowski

56

55-307-46

docent49@wp.pl

czwartek 11.00 - 12.00
29

dr Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

środa 10.00 - 11.00
30

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@gmail.com

środa 13.00 - 14.00
31

dr Piotr Raźniewski

50

55-307-41

p.razniewski@uw.edu.pl

wtorek 15.15 - 16.15
32

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

do kwietnia: poniedziałek 15.30 - 16.30 
33

dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner

62

55-307-51

a.rejzner@uw.edu.pl

poniedziałek 12.00 - 13.30
34

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

poniedziałek 11.45 - 12.45
35

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

wtorek 12.00 - 13.30 
36

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

czwartek 12.30 - 13.30
37

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

poniedziałek 14.00 - 18.00
38

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl

środa 9.00 - 10.00

39

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

środa 13.00 - 13.45
40 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl 

w czerwcu: środa 10.00 - 11.00

41

dr hab. Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

bohdans@cal.org.pl 

czwartek 12.00 - 13.00 
42

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

wtorki 11.00 - 12.00
43

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

najbliższy dyżur: 27.06.2018, godz. 11.00 - 12.00
44

dr Katarzyna Szumlewicz

51

55-307-43

kszumlewicz@gmail.com

środa 11.45 - 12.45
45

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

urlop 
46

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

poniedziałek od 15.15

47

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

czwartek 13.15 - 13.45 i 16.00 - 16.30

W czwartek 12 kwietnia dyżur wyjątkowo w godz. 12.30 - 13.30

48

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

18a

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

urlop
49

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

poniedziałek 14.00 - 15.30
50

dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

Podczas sesji: wtorek 12.00 - 13.00

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl

2

dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com

3

dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
4 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik zlasocik@uw.edu.pl
5 prof. dr hab. Władysław Misiak wmisiak@o2.pl
6 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska kostrowska@wp.pl
7 dr hab. Michał Porowski  
8 prof. dr hab. Andrzej Potocki potop@dominikanie.pl
9 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
10 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
11 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl
12 dr Łukasz Wieczorek lukasz.wieczorek@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

mgr Małgorzata Cicirko

31

55-307-31

mcicirko@uw.edu.pl

2

mgr Marta Konopińska

23

55-307-16

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

23

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4

Hanna Pietrzak

17

55-307-00

 

5

Zbigniew Piotrowski

13

55-307-02

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

mgr Edyta Szałas

29

55-307-20

emszalas@uw.edu.pl

9

Irena Turek

12

55-307-05

 

10

mgr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

11

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

12

Barbara Ziółkowska

17

55-307-00

 

13

Emilia Żukowska-Stępniak

31

55-307-31

e.zukowska@uw.edu.pl