O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

prof. dr hab. Andrzej Potocki

przewodniczący rady naukowej

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

kierownik pracowni komputerowej

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

 

 

Pracownicy

 

 

Lp. Imię i nazwisko Nr pokoju Telefon E-mail Dyżury w okresie wakacyjnym i sesji poprawkowej
1 dr Monika Abucewicz 50 55-307-41 mabucewicz@uw.edu.pl

28 sierpnia, godz. 8.00 - 10.00;

18 września, godz. 8.00 - 10.00

2 doc. dr Elżbieta Bielecka 38 55-307-30 elabielecka@gmail.com

6 września (środa), w godzinach 11-13, w sali 45

3 dr Barbara Błońska 15 55-307-03 b.blonska@brpo.gov.pl  we wrześniu, poniedziałki 13.00 - 14.30
4 dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk  18  55-307-10  a.bojanczyk@uw.edu.pl  
5 dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska 59 55-307-49 ebudakowska@uw.edu.pl

18 lipca, 11.30-13.00;

8 września, godz. 12.00-14.00

6 dr Łukasz Chojniak 15 55-307-03 l.chojniak@uw.edu.pl

11 lipca, godz. 11.00;

4 września, godz. 13.00

7 dr Bogusława Filipowicz 56 55-307-46 b.filipowicz@uw.edu.pl

12 lipca, godz. 9.15 - 10.15, sala 24;

28 sierpnia, godz. 9.15 - 10.15, sala 24

8 dr hab. Mirosław Górecki 52 55-307-43 mgorec@uw.edu.pl  
9 dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska 19a 55-307-12 b.gruszczynska@uw.edu.pl

13 lipca, godz. 14.00 - 16.30; 

19 lipca, godz. 13.00 - 14.30

10 dr hab. Tomasz Kaźmierczak 58 55-307-50 kazmierczak@uw.edu.pl

wtorki: 5,12 i 19 września w godz. 11.00 - 12.00

11 dr Ewa Kiliszek 20 55-307-15 e.kiliszek@uw.edu.pl  
12 dr Paweł Kobes 53 55-307-44 pawel.kobes@interia.pl

26 lipca, godz. 13.00 - 14.00;

9 września, godz. 10.00 - 11.00

13 dr Andrij Kosylo 18 55-307-10 a_kosylo@yahoo.com  
14 doc. dr Jadwiga Królikowska 56 55-307-46 j.krolikowska@uw.edu.pl 4 września, godz. 9.30
15 dr Grzegorz Kudlak 21 55-307-15 grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

17 lipca, godz. 12.00; 

6 września, godz. 12.00

16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com

11 lipca, godz. 14.00 - 15.00;

wtorki, godz. 11.00 - 12.00, po wcześniejszym umówieniu mailowo

17 prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski 39 55-307-07 jerzykwasniewski@uw.edu.pl  11 lipca, godz. 12-14
13 września, godz. 12-14
po wcześniejszym umówieniu mailowo lub telefonicznie: 501-424-614 
18 doc. dr hab. Danuta Lalak 29 
 
51
55-307-53
 
55-307-42
dlak@uw.edu.pl  
19 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik 18 55-307-11 zlasocik@uw.edu.pl  
20 prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska 54 55-307-45 m.libiszowska@uw.edu.pl

11 września, godz. 12.00 - 12.30

26 września, godz. 12.00 - 12.30

21 dr Marta Łuczyńska 60 55-307-50 luczynska@uw.edu.pl  
22 dr Sebastian Michalik 60 55-307-50 s.michalik@uw.edu.pl

11, 18 i 28 lipca, godz. 13.00 - 14.00;

22 i 29 sierpnia, godz. 13.00 - 14.00;

6 września, godz. 14.00 - 15.00

23 dr Ewa Michałowska 21 55-307-15 e.michalowska@uw.edu.pl 4 września, godz. 10.00 - 11.00
24 prof. dr hab. Władysław Misiak 54 55-307-45 wmisiak@o2.pl  
25 dr Maria Niełaczna 15 55-307-03 maria.nielaczna@gmail.com  
26 dr Anna Olech 60 55-307-50 olech@uw.edu.pl  
27 dr Aneta Ostaszewska 51 55-307-42 an_ost@tlen.pl w sesji poprawkowej: wtorki, godz. 11.30 - 12.30
28 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska 21 55-307-15 kostrowska@wp.pl  
29 dr Łukasz Ostrowski 56 55-307-46 docent49@wp.pl

1 września (piątek) w godz. 12-14, pok. 56

30 dr Mikołaj Pawlak 50 55-307-41 mikolajpawlak@uw.edu.pl  
31 prof. dr hab. Andrzej Potocki 39 55-307-07 potop@dominikanie.pl

Urlop:  31 lipca – 8 września  oraz  21 – 30 września.

Dyżury w poniedziałki godz. 12.45 – 13.45 przez całe wakacje z wyjątkiem okresu urlopu (10, 17, 24 lipca, 11, 18 września)

32 dr hab. Tomasz Przesławski 53 55-307-44 tomasz.przeslawski@gmail.com poniedziałki, godz. 12.00, z wyjątkiem okresu urlopu: 9-31 sierpnia i 2-30 września
33 dr Piotr Raźniewski 50 55-307-41 p.razniewski@uw.edu.pl

najbliższy dyżur 6 września (środa) w godz. 13-14.30

34 dr hab. Adam Redzik 53 55-307-44 a.redzik@uw.edu.pl  
35 dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner 62 55-307-51 a.rejzner@uw.edu.pl

19 lipca, godz. 11.00 - 12.00;

7 września, godz. 11.00 - 12.00

36 dr Sylwia Różycka-Jaroś 56 55-307-46 s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

11 lipca, godz. 13.30 - 15.00;

4 września, godz. 13.30 - 15.00

37 dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski 36 55-307-24 tomasz_rudowski@interia.eu

11, 18, 25 lipca, godz. 12.00 - 14.00;

5 września, godz. 12.00 - 14.00

38 dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek 51 55-307-42 k.maraszek@uw.edu.pl

29 sierpnia, godz. 12.00 - 13.00;

we wrześniu: wtorki, godz. 12.00 - 13.00

39 prof. dr hab. Andrzej Rzepliński 46 55-307-32 rzepa@uw.edu.pl  
40 dr Agnieszka Salamucha 36 55-307-24 a.salamucha@uw.edu.pl

13 lipca, godz. 10.45 - 11.30; 

31 sierpnia, godz. 14.30 - 15.15;

12 września 13.00 - 13.45

41 dr Dariusz Schmidt 36 55-307-24 d.schmidt@uw.edu.pl

20 lipca, godz. 13-15;

28 sierpnia, godz. 12-14

42 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl w lipcu: środa 11.00-12.00
43 dr Bohdan Skrzypczak 52 55-307-43 bohdans@cal.org.pl   
44 dr Ewa Stachowska 29 55-307-53 ewa.stachowska@uw.edu.pl   
45 dr Paweł Szczepaniak 36 55-307-24 paszczep@interia.pl  8 września, godz. 13.00-14.00
46 dr Katarzyna Szumlewicz 60 55-307-50 kszumlewicz@gmail.com  
47 dr Stanisław Tyszka 50 55-307-41 styszka@gmail.com urlop
48 dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki 63 55-307-52 j.utrat-milecki@uw.edu.pl 4 września, godz. 9.30
49 dr Katarzyna Witkowska-Rozpara 15 55-307-03 kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

19 lipca, godz. 12.00 - 13.00;

7 września, godz. 12.00 - 14.00

50 dr Dagmara Woźniakowska-Fajst 15 55-307-03 daga.wozniakowska@gmail.com

11 lipca, godz. 13.30 - 14.30;

5 września, godz. 13.30 - 14.30

51 dr Wojciech Wypler 20 55-307-15 w.wypler@uw.edu.pl od 29 sierpnia, wtorki, godz. 14.00 - 15.00
52 doc. dr Joanna Zamecka 50 55-307-41 joanna.zamecka@uw.edu.pl

14 lipca - dyżur (w razie konieczności, po uprzednim ustaleniu mailowym);

18 lipca - 6 września - urlop;

7 września, godz. 10.00 - egz. poprawkowe

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

 

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

 
2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

 
3

dr Barbara Błońska

15

55-307-03

b.blonska@brpo.gov.pl

 
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

 
5

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

59

55-307-49

ebudakowska@uw.edu.pl

 
6

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

 
7

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

 
8

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

 
9

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

19a

55-307-12

b.gruszczynska@uw.edu.pl

 
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

 
11

dr Ewa Kiliszek

20

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

 
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

 
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a_kosylo@yahoo.com

 
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

 
15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

 
16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com  

17

prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski

39

55-307-07

jerzykwasniewski@uw.edu.pl 

 
18

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

 
19

prof. dr hab. Zbigniew Lasocik

18

55-307-11

zlasocik@uw.edu.pl

 
20

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

54

55-307-45

m.libiszowska@uw.edu.pl

 
21

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

 
22

dr Sebastian Michalik

60

55-307-50

s.michalik@uw.edu.pl

 
23

dr Ewa Michałowska

21

55-307-15

e.michalowska@uw.edu.pl

 
24

prof. dr hab. Władysław Misiak

54

55-307-45

wmisiak@o2.pl

 
25

dr Maria Niełaczna

15

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

 
26

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

 
27

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

an_ost@tlen.pl

 
28

dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska

21

55-307-15

kostrowska@wp.pl

 
29

dr Łukasz Ostrowski

56

55-307-46

docent49@wp.pl

 
30

dr Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

 
31

prof. dr hab. Andrzej Potocki

39

55-307-07

potop@dominikanie.pl

 
32

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@gmail.com

 
33

dr Piotr Raźniewski

50

55-307-41

p.razniewski@uw.edu.pl

 
34

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

 
35

dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner

62

55-307-51

a.rejzner@uw.edu.pl

 
36

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

 
37

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

 
38

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

 
39

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

 
40

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl  
41

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

 
42 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl   
43

dr Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

bohdans@cal.org.pl 

 
44

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

 
45

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

 
46

dr Katarzyna Szumlewicz

60

55-307-50

kszumlewicz@gmail.com

 
47

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

 
48

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

 
49

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

 
50

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

15

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

 
51

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

 
52

doc. dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

 

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl

2

dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com

3

dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
4 dr hab. prof. UW Michał Porowski  
5 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
6 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
7 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

mgr Małgorzata Cicirko

31

55-307-31

mcicirko@uw.edu.pl

2

mgr Marta Konopińska

23

55-307-16

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

23

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4

Hanna Pietrzak

17

55-307-00

 

5

Zbigniew Piotrowski

13

55-307-02

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

mgr Edyta Szałas

29

55-307-20

emszalas@uw.edu.pl

9

Irena Turek

12

55-307-05

 

10

mgr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

11

mgr Łukasz Wieczorek

15

55-307-03

lukasz.wieczorek@uw.edu.pl

12

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

13

Barbara Ziółkowska

17

55-307-00

 

14

Emilia Żukowska-Stępniak

31

55-307-31

e.zukowska@uw.edu.pl