O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

przewodniczący rady naukowej

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

kierownik pracowni komputerowej

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

 

 

Pracownicy

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/18

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

wtorki 12.30 - 13.30
2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

czwartki 11.00 - 12.00
3

dr Barbara Błońska

18a

55-307-03

b.blonska@brpo.gov.pl

środy 15.30 - 17.00 
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

poniedziałki 13.15 - 14.15
5

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

59

55-307-49

ebudakowska@uw.edu.pl

wtorki 12.00 - 13.30

6

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

wtorki 13.45 - 15.15
7

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

środy 10.15 - 11.15
8

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

 
9

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

19a

55-307-12

b.gruszczynska@uw.edu.pl

czwartki 12.30 - 13.30
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

środy 11.00 - 12.00
11

dr Ewa Kiliszek

20

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

poniedziałki 12.30 - 13.30
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

 
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a_kosylo@yahoo.com

poniedziałki 12.45 - 13.45
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

poniedziałki 12.00 - 13.00
15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

poniedziałki 9.15 - 10.15
16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com poniedziałki 13.30 - 14.30

17

prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski

39

55-307-07

jerzykwasniewski@uw.edu.pl 

środy 11.45 - 13.00
18

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

wtorki i czwartki 12.00 - 13.30

We wtorek 28 listopada dyżur odwołany.

19

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

54

55-307-45

m.libiszowska@uw.edu.pl

wtorki 15.15 - 16.00
20

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

poniedziałki 15.15 - 16.15
21 dr hab. Adriana Mica 38 55-307-30 adriana.mica@gmail.com  
22

dr Sebastian Michalik

60

55-307-50

s.michalik@uw.edu.pl

czwartki 14.30 - 15.30
23

dr Ewa Michałowska

21

55-307-15

e.michalowska@uw.edu.pl

poniedziałki 12.30 - 13.30
24

dr Maria Niełaczna

18a

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

poniedziałki 10.00 - 11.00
25

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

 
26

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

an_ost@tlen.pl

środy 10.00 - 11.00
27

dr Łukasz Ostrowski

56

55-307-46

docent49@wp.pl

wtorki 9.15 - 10.15
28

dr Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

wtorki 17.00 - 18.00
29

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@gmail.com

wtorki 13.45 - 15.15
30

dr Piotr Raźniewski

50

55-307-41

p.razniewski@uw.edu.pl

środy 12.00 - 13.00
31

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

poniedziałki 15.15 - 16.15
32

dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner

62

55-307-51

a.rejzner@uw.edu.pl

wtorki 11.00 - 12.00
33

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

wtorki 16.00 - 17.00 
34

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

wtorki 12.00 - 13.30
35

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

czwartki 11.00 - 12.00
36

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

poniedziałki od 15.15
37

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl

środy 11.00 - 12.00

38

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

wtorki 13.00 - 13.45
39 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl  poniedziałki 13.30 - 14.30
40

dr hab. Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

bohdans@cal.org.pl 

wtorki 9.15 - 10.15
41

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

wtorki 12.00 - 13.30
42

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

czwartki 15.15 - 16.15
43

dr Katarzyna Szumlewicz

52

55-307-43

kszumlewicz@gmail.com

poniedziałki 14.30 - 15.30
44

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

urlop
45

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

czwartki 13.30 - 14.30
46

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

 
47

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

18a

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

wtorki 13.30 - 14.30
48

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

wtorki 15.30 - 17.00
49

doc. dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

wtorki 17.00 - 18.00

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl

2

dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com

3

dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
4 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik zlasocik@uw.edu.pl
5 prof. dr hab. Władysław Misiak wmisiak@o2.pl
6 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska kostrowska@wp.pl
7 dr hab. Michał Porowski  
8 prof. dr hab. Andrzej Potocki potop@dominikanie.pl
9 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
10 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
11 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl
12 dr Łukasz Wieczorek lukasz.wieczorek@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

mgr Małgorzata Cicirko

31

55-307-31

mcicirko@uw.edu.pl

2

mgr Marta Konopińska

23

55-307-16

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

23

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4

Hanna Pietrzak

17

55-307-00

 

5

Zbigniew Piotrowski

13

55-307-02

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

mgr Edyta Szałas

29

55-307-20

emszalas@uw.edu.pl

9

Irena Turek

12

55-307-05

 

10

mgr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

11

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

12

Barbara Ziółkowska

17

55-307-00

 

13

Emilia Żukowska-Stępniak

31

55-307-31

e.zukowska@uw.edu.pl